Телефон: +38 (044) 369-50-21

УКРАЇНСЬКА

Систем солюшн

В Польщi відбувся симпозіум EUREF2017

Без рубрики
Май 24, 2017

16-19 травня 2017 року в м. Вроцлав (Польща),  в Інституті геодезії та геоінформатики Вроцлавського універсітету навколишнього середовища відбувся симпозіум EUREF2017.
EUREF — підкомісія по Європейських референцних системах відліку Міжнародної асоціації геодезії (IAG) проводить щорічні форуми з 1990 р., на яких оприлюднюється та обговорюється геодезична активність країн Європи та приймаються резолюції щодо подальшої діяльності в цій галузі.
За останні роки мережа станцій System.NET взяла участь у таких проектах як спостережна кампанія CEGRN 2015 — Central European Geodynamic Research Network.
Українська територія представлена 9-ма станціями EPN та 63-ма станціями RTK-мереж.  Про результати опрацювання цієї кампанії була представлена доповідь, а також запланована спостережна кампанія в червні 2017 р.
Другий проект в якому українськи RTK мережі беруть постійну участь — це EPN Згущення (EPN Densification), основною метою якого є створення однорідного високоточного масиву координат та швидкостей їх зміни в межах єдиної однорідної континентальної системи відліку. Розташування станцій зображено на мапі:
http://epncb.oma.be/_densification/maps.php

Участь у такого типу проектах надає нам можливість отримати додатковий незалежний контроль положення та стабільності наших станцій, репрезентувати територію України реальними спостереженнями в майбутніх глобальних продуктах, що будуть доступними всій професійній спільноті.

Цього року представники Систем Солюшнс взяли участь у семінарі, що відбувся 16 травня 2017 р. в рамках EUREF2017 і був присв’ячений Інфраструктурі мереж реального часу та їх застосуванню в Європі, де обговорювалися перспективи розвитку мереж та методів визначення в режимі реального часу, а також достатньо уваги приділялося можливостям он-лайн контролю якості послуг мереж РТК.

No Responses

    Leave a Reply

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *