fbpx
Перейти в каталог GNSS приймачів

GNSS/RTK приймач Trimble R8 S з контролером TSC-3

Trimble R8s – геодезичний GNSS приймач з польовим контролером Trimble TSC3 GNSS і програмним забезпеченням Trimble Access.

Ціна: 300 000 грн.

(067) 177-88-90

Опис:

На відміну від систем із заданою конфігурацією, Trimble R8s надає вам всі необхідні функції в рамках однієї універсальної модернізованої системи. Ніколи раніше не було так просто побудувати систему, так добре пристосовану для вирішення ваших поточних завдань.

Trimble R8s легко інтегрувати з електронними тахеометрами Trimble серії S та інноваційними панорамними фотостанціями Trimble V10. Для створення закінченого рішення об’єднайте приймач Trimble R8s з контролером Trimble з польової програмою Trimble Access ™ і з офісним програмним забезпеченням Trimble Business Center.

Ключові характеристики і переваги Trimble R8s:

 • багатоканальність
 • унікальні технології
 • модульне виконання
 • модернізація

Багатоканальність

Ранні GNSS приймачі Trimble R8s й прилади останніх моделей розрізняються кількістю каналів, потужністю DSP, швидкістю ініціалізації та іншими експлуатаційними якостями. Першим модифікаціям були доступні тільки 72 каналу, пізніше можливості приймачів розширилися до 220 каналів.

Останні моделі завдяки двопроцесорним чіпу обробляють відразу 440 каналів одночасно. Це дозволить використовувати GPS приймачі Trimble R8s ще не один рік без додаткової модернізації і втрати ефективності роботи. Зокрема, вам буде доступна робота з ще не введеними в експлуатацію супутниковими сузір’ями поряд з діючими в даний момент основними і додатковими мережами, наприклад, GIOVE-A і GIOVE-B.

Модульне виконання

Подібно приладам R6, GPS-приймач Trimble R8s є інтегрованим універсальний пристрій: в корпусі з магнієвого сплаву укладені плата на базі Maxwell Custom Survey GNSS, антена, акумулятор і додатково в деяких моделях – модуль зв’язку GSM або УКХ певної частоти. При цьому R8s має пам’ять більшого обсягу і має розширені можливості, включаючи прийом на додаткових частотах, навіть в базовій комплектації, що для молодшої серії є опцією.

Модернізація

Trimble R8s дозволяє вибрати модель приймача, найкращим чином підходить для роботи над вашим проектом. Спочатку виберіть базову конфігурацію приймача – для використання в постобробці, для роботи в якості базової станції або рухомого приймача, або їх комбінацію. Потім в будь-який момент ви зможете додати нові функції, які розширюють функціональність вашого приймача.

Trimble R8s володіє неперевершеними можливостями модернізації. У міру розширення кола вирішуваних завдань Trimble R8s легко адаптується під них. Просто додайте новий функціонал, коли це буде потрібно.

Опціональна можливість збільшення функціональності дозволяє, наприклад, розширити кількість підтримуваних систем. Наприклад, будь-яку двосистемних модель GPS / ГЛОНАСС можна модернізувати для додаткового прийому сигналів GALILEO, а в подальшому і BEIDOU-Compass. GPS-приймач Trimble R8s в модифікації «S» відрізняється можливістю інтегрування з тахеометрами і панорамної станцією V10, дозволяючи створювати на їх основі високоефективні вимірювальні комплекси геодезичного призначення.

Технології Trimble R8s

 • Trimble 360
 • Signal Prediction
 • протокол зв’язку CMRx
 • NTRIP Caster
 • веб-інтерфейс Trimble Web UI
 • Trimble Connected Site

Технологія Trimble 360

Приймач Trimble R8s оснащений потужною технологією відстеження Trimble 360, яка прийшла на зміну технології R-Track. Дана технологія по ддержівает роботу з супутниковими сигналами всіх існуючих і планованих сузір’їв, а також доповнюють їх диференціальних підсистем. Завдяки можливостям прийому додаткових супутникових сигналів, GNSS приймачі з технологією Trimble 360 можуть використовуватися в найнесприятливіших умовах прийому: з множинними перевідбиваннями, затінення сигналу, низьким розташуванням супутників над горизонтом та ін. Тобто в тих місцях, де GNSS зйомка колись була неможлива, наприклад , в сильно залісненій або забудованої території.

У приймальнику Trimble R8s інтегровані два вбудованих чіпа Maxwell ™ 6 з 440 GNSS каналами. Система дозволяє відстежувати сигнали всіх супутникових сузір’їв, включаючи GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou і QZSS. А разом з фірмовим протоколом компактної передачі поправок CMRx ви отримуєте надійну систему, яка буде ефективна ще довгі роки і забезпечить максимальну віддачу від вкладених в неї коштів.

Signal Prediction

Функція Signal Prediction аналізує і прогнозує сигнали RTK-поправок, забезпечуючи їх компенсацію в разі короткочасного зникнення і ослаблення. Завдяки цьому GPS-приймач Trimble R8s останньої ревізії є найбільш затребуваним інструментом для отримання найвищої точності при мінімальних затратах часу, і використовується в лісі, горах, в міських умовах при щільній висотній забудові і т.п.

Функція NTRIP Caster при роботі в режимі бази дає можливість отримувати доступ до поправок через Інтернет.

Зв’язок і віддалений доступ через веб-інтерфейс

GNSS приймач Trimble R8s надає кілька варіантів організації каналу передачі даних, включаючи вбудований УКХ радиомодем або стільниковий 3G модем.

Протокол зв’язку CMRx виконує стиснення даних з поправками і дозволяє оптимізувати смугу пропускання GNSS-приймача Trimble R8s, забезпечуючи надійність позиціонування.

Унікальний веб-інтерфейс Trimble Web UI дозволяє виключити необхідність виїздів для регулярного контролю приймачів на базових станціях. Отримати доступ до даних про справність і стан базових приймачів і здійснити їх настроїти можна прямо з офісу. Також за допомогою Web UI можна завантажувати сирі GNSS дані для постобробки, скоротивши кількість поїздок в поле.

Технологія Trimble Connected Site, в повній мірі підтримувана ПО Trimble Access, дозволяє найбільш ефективно об’єднати зусилля знімальної бригади, що використовує GNSS-приймач Trimble R8s, і офісного персоналу, що працює з одержуваними даними, в безпечної веб-середовищі, що дає можливість досягати великих результатів.

Програмне забезпечення

Для створення передового польового комплекту об’єднайте GNSS приймач Trimble R8s з потужним контролером Trimble і простим в роботі польовим програмним забезпеченням Trimble Access. Польове програмне забезпечення Trimble Access надає безліч способів і можливостей для значного спрощення повсякденних робіт. Спеціалізовані робочі процедури-модулі Дороги, Моніторинг, Шахти і Тунелі – направляють роботу польових бригад від етапу до етапу, дозволяючи виконувати завдання швидше. Використовуючи пакет для розробки додатків Trimble Access (SDK) геодезичні компанії можуть також реалізувати власні програми, вирішальні їх унікальні робочі завдання.

У камеральних умовах ваші дані будуть проконтрольовані, оброблені і зрівняні з допомогою ПО Trimble Business Center. Не має значення, який інструмент Trimble ви використовували для збору польових даних – завдяки офісного програмного забезпечення Trimble Business Center ви завжди створите звітні матеріали відповідно до найвищих галузевими стандартами.

Додаток Trimble DL для Android надає вам простий і зручний в роботі мобільний інтерфейс для запису сирих статичних GNSS даних без використання контролера Trimble або польовий програми Trimble Access з метою їх подальшої обробки. Це безкоштовний додаток для смартфонів і планшетів на Android є для завантаження з магазину додатків Google Play.

 

 

Trimble R8 S повністю готовий до роботи. В комплект входить:

 • Підписка RTK Expert на 12 місяців
 • Знижка 90% на разову оренду приймача
 • Гарантія 1 рік з заміною приймача на час гарантійного випадку
 • Навчання роботі з приладом від спеціалістів компанії

Технічні характеристики Trimble R8s

GNSS
кількість каналів 440
GPS L1C / A, L2C, L2E, L2P
ГЛОНАСС L1C / A, L1P, L2C / A, L2P, L3
Galileo L1 CBOC, E5A, E5B, E5AItBOC
BeiDou (COMPASS) B1, B2
SBAS QZSS, WAAS, EGNOS, GAGAN
антена Внутрішня
технології Trimble Maxwell 6 Custom Survey, Trimble 360
поправки CMR +, CMRx, RTCM 2.1, RTCM 2.3, RTCM 3.0, RTCM 3.1
частота вимірів 1 Гц, 2 Гц, 5 Гц, 10 Гц
точність
Статика і швидка статика (в плані) 3 мм + 0,5 мм / км
Статика і швидка статика (по висоті) 5 мм + 0,5 мм / км
Кінематика (в плані) 8 мм + 1 мм / км
Кінематика (по висоті) 15 мм + 1 мм / км
RTK (в плані) 8 мм + 1 мм / км
RTK (по висоті) 15 мм + 1 мм / км
дисплей
екран індикація
управління кнопка живлення
Дані та пам’ять
Внутрішня пам’ять 56 МБ
інтерфейс
USB немає
RS232 Так
Bluetooth Так
радіомодем 450 МГц, 0,5 Вт (опція)
стільниковий модем GSM / GPRS / EDGE / UMTS / HSPA +
Wi-Fi немає
Електроживлення
Час роботи 2,5 – 5 год.
акумулятор Знімна літій-іонна батарея напругою 7,4 В і ємністю 2,6 Ач
Зовнішнє живлення 11 – 28 В
Фізичні характеристики
Діапазон робочих температур – 40 ° C +65 ° C
Пило / Водозахищеність IP67
вага 1,52 кг

Контролер Trimble TSC3 GNSS

  • Великий і яскравий дисплей з високою роздільною здатністю полегшує управління інструментами
  • Призначений для роботи з польової програмою Access
  • Повністю інтегровані GPS модуль і засоби зв’язку
  • Розширені можливості спільної роботи і контролю завдяки постійному підключенню
  • Контролер Trimble TSC3 з програмою Trimble Access – сучасне польове рішення, що прискорює процес повсякденних геодезичних робіт і скорочує число пристроїв, необхідних в поле.

  ПОТУЖНИЙ АПАРАТУРА ДЛЯ РОБОТИ З ПО TRIMBLE ACCESS

  Найновіший в ряду захищених польових пристроїв, контролер TSC3 призначений для повсякденних геодезичних робіт. Він оптимізований для ефективної роботи з програмою Trimble Access, але справляється з іншими Windows додатками сторонніх розробників.

  ДОДАЙТЕ ЗОБРАЖЕННЯ В ПРОЦЕС СВОЄЇ РОБОТИ

  Завдяки вбудованій 5-МГП камері з автофокусом і СД-спалахом ви можете зробити цифрові фотографії об’єкта зйомки безпосередньо самим контролером. Тепер вам не будуть потрібні додаткові пристрої, батареї або засоби для передачі файлів. Крім того, отримані зображення мають координатну прив’язку для зручності подальшого розпізнавання. Тепер ви отримуєте корисну можливість записувати додаткові характеристики об’єктів, що не описуються геодезичними вимірами, наприклад, умови зйомки або стан роботи. Додавши зображення в процес своєї роботи, ви отримаєте безліч переваг, наприклад, зручне ототожнення даних або контроль якості виконаної роботи.

  ЗАСОБИ ДЛЯ ЗВ’ЯЗКУ МІЖ ПОЛЕМ І ОФІСОМ

  Контролер TSC3 має можливість бездротового виходу в Інтернет, завдяки вбудованому GSM / GPRS модему. Це дозволяє програмі Trimble Access забезпечити безперервний потік інформації між полем і офісом, включаючи синхронізацію польових і офісних даних в реальному часі. При необхідності ви можете вивантажити і завантажити важливі файли в будь-який час і в будь-якому місці. Збір, обробка та аналіз даних, а також їх доставка стають набагато швидше і ефективніше. Широкий набір можливостей зв’язку дозволяє вам отримувати необхідну інформацію в будь-яких умовах. За допомогою вбудованого модему ви можете приймати VRS поправки, а за допомогою бездротової мережі 802.11, або бездротового порту USB RS232 – отримати доступ до своєї офісної мережі.

  СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ ЗАВДАНЬ

  Міцний контролер TSC3 призначений для швидкого, ефективного та універсального рішення спеціальних завдань: ведення комбінованої зйомки Integrated Surveying і створення просторових зображень Spatial Imaging:

  • Наочний інтерфейс: Управління процесом зйомки і контроль виконаної роботи на великому, яскравому ЖК-дисплеї з високою роздільною здатністю. Для прискорення введення даних призначені два типи клавіатури: QWERTY і звичайна алфавітно-цифрова.
  • Вбудований компас: Отримання правильного напрямку навіть тоді, коли ви нерухомі.
  • Інтегрований GPS: Використовуйте функцію GPS пошуку при традиційній зйомці без зовнішнього GPS приймача . Завдяки вбудованій GPS, ви також зможете швидко знаходити опорні пункти та інші об’єкти.
  • Відсутність кабелів: За допомогою бездротової технології Bluetooth дозволяє виключити кабелі з комплекту для зйомки. А вбудований радиомодем 2.4 ГГц спеціально призначений для управління роботизованими інструментами Trimble.

  Повністю інтегрований контролер з яскравим, видимим на сонці дисплеєм зробить вашу роботу в поле більш продуктивною.

   

Технічні характеристики контролера Trimble TSC3 GNSS

контролер
польове ПО Trimble Access
Системні параметри
Операційна система Windows Mobile® 6.5
процесор Texas Instrument Sitara ™ 3715 ARM® Cortex ™ -A8, 800 МГц
Оперативна пам’ять 256 Мб
дисплей
екран 640 × 480, кольоровий TFT дисплей з сенсорним екраном
Розмір екрану 4,2 “
управління Повна QWERTY клавіатура (опціонально ABCD клавіатура) і сенсорний екран
Дані та пам’ять
Внутрішня пам’ять 8 ГБ
зовнішня пам’ять SD / SDHC
інтерфейс
USB Так
RS232 Так
Bluetooth Так
радіомодем немає
стільниковий модем GSM / GPRS / EDGE / 3G HSDPA GSM WWAN
Wi-Fi Так
Камера 5 Мпікс, автофокус, спалах
GPS Так
Електроживлення
Час роботи 34 ч
акумулятор Знімна літій-іонна батарея напругою 11,1 В і ємністю 2,5 Ач
Фізичні характеристики
Діапазон робочих температур – 30 ° C +60 ° C
Пило / Водозахищеність IP67
вага 1,04 кг

Допоможемо обрати GPS під ваші потреби та бюджет

Консультація безкоштовна та ні до чого не зобов’язує.

Для цього заповніть форму:

Top