fbpx

Leica представила оновлений gnss-приймач GS18

Додана функція візуального позиціонування

Компанія Leica Geosystems представила оновлену версію gnss-приймача Leica GS18 I – універсальний GNSS RTK-ровер геодезичного класу з функцією візуального позиціонування. Прилад призначений для професіоналів-геодезистів, а його головна відмінність від попередника – можливість вимірювання точок, які раніше не можна було легко і точно виміряти за допомогою GNSS-ровера. Тепер ви можете швидко відобразити об’єкт на зображеннях і виміряти точки на них або одразу в полі, або пізніше в офісі за допомогою  Leica Infinity.

Поєднання сенсорів GNSS, IMU і камери разом створюють технологію візуального позиціонування, в результаті чого GNSS RTK-ровер настільки потужний, що дозволяє вам вимірювати те, що ви бачите. GS18 I має всі функції Leica GS18 T: на додаток до візуального позиціонування користувачі можуть, наприклад, наносити на карту точки з похилою або горизонтальною віхою.

GS18 I дозволяє знімати зображення і вимірювати сотні точок за лічені хвилини без необхідності фізичного доступу до точки. Час, що проводиться на місці, скорочується, а кількість повторних відвідувань зводиться до мінімуму – після захоплення місцевості ви можете виміряти всі деталі, коли захочете.

Тепер ви можете дістатися до місць, про які раніше не могли, без необхідності міняти інструменти або долати перешкоди. Це дає вам гнучкість в роботі, звільняє обладнання та бригади, дійсно максимізує продуктивність і збільшує прибуток.

Можливості Leica GS18 I:

  • Більш ефективно і легко вимірюйте точки з закритим оглядом неба.
  • Захоплює точки, яких раніше не можна було досягти за допомогою GNSS ровера.
  • Отримайте більше гнучкості і контролю без необхідності використовувати додаткове трудомістке обладнання.
  • Нанесіть на карту сотні точок з точністю геодезичного класу за лічені хвилини.
  • Швидко зробіть знімок сцени і пізніше вирішите, що слід вимірювати, навіть якщо сцена згодом зміниться або зникне.
  • Натисніть на зображення, щоб виміряти точку в поле або в офісі.

Завантажити технічні характеристики можна тут: Leica_GS18I_DS_en