fbpx

Leica Zeno FLX100 – нова інтелектуальна антена адаптується до ваших потреб

Компактна, точна і легка інтелектуальна антена, яка адаптується до ваших потреб.

Нова інтелектуальна антена Leica Zeno FLX100 збирає просторові дані простим і гнучким способом, дозволяючи вам працювати так, як ви хочете.

Універсальний лоток для портативних пристроїв дозволяє вам підключити FLX100 до вашого смартфону або планшету. Для отримання більш точних даних просто використовуйте знімальну віху з використанням технології SystemNet RTK / RTN мережі.

Використовуйте Leica Zeno Mobile для професійного збору даних або використовуйте Leica Zeno Connect, щоб забезпечити високоточне позиціонування в інших додатках для збору даних в різних операційних системах.

FLX100 наповнений технологіями, яким можна довіряти. Він пройшов випробування в найсуворіших умовах, стійкий до пилу і воді, а час роботи від батареї складає більше 20 годин.
При цьому забезпечується сантиметрова точність вимірювань.
Всі разом робить вас більш ефективними в польових умовах.

Leica Zeno FLX100 сумісна з Zeno Tab 2 і пристроями під управлінням Android і Windows.
Програмне забезпечення – використовуйте Leica Zeno Mobile або Zeno Connect для стороннього програмного забезпечення.

Zeno Mobile спрощує збір та атрибуцію даних ГІС в польових умовах. Використовуйте міцний Leica Zeno Tab 2 або свій власний смартфон, або планшет Android і з’єднайте його з іншими датчиками, такими як лазерні далекоміри і кабельні локатори, щоб збирати більше даних за менший час. Діліться своїми даними з офісом через хмару. Якщо ви хочете використовувати власний додаток для збору даних, додаток Leica Zeno Connect спрощує потокову передачу високоточних координат GNSS з FLX100 в будь-який додаток.

Завдяки Active Customer Care глобальна мережа досвідчених професіоналів знаходиться всього в одному кліці, щоб кваліфіковано допомогти вам вирішити будь-яку проблему.