fbpx

Незвичайно цікаві ГНСС приймачі

Використання гіроскопів спільно з ГНСС антеною, наприклад, в приладі від швейцарської компанії Leica Geosystems – Leica GS 18T дозволяє виконувати вимірювання нахиливши антену – при цьому вимірювання будуть перераховані саме на ту точку, куди ми встановили нашу віху. При цьому працює фільтрація отриманих відбитих сигналів, що виключить перешкоди і помилки і потім результат вимірювання буде високої якості.
Це потрібно в тих місцях, де «не дістати» або потрібно «потягнутися» до вимірюваної точки або виміряти швидко, не втрачаючи час на «горизонтування» антени.
АЛЕ – з’явилися ще незвичайні рішення
Наші китайські колеги не перестають нас дивувати в своїй винахідливості, наприклад, компанія SOUTH випустила Compass 3.
               
Compass 3 – мініатюрний ГНСС приймач з однією кнопкою і декількома «лампочками», модулем 4G, Wi-Fi і Bluetooth, має підключення до RTK може отримувати сантиметрову точність. При підключенні до планшета або смартфону відображає отримані координати і при цьому може вміститися в кишені піджака. З таким гаджетом типовий інженер-геодезист буде схожий на акторів з кінофільму «Men in Black». Цікаве мініатюрне рішення.
Компанія SOUTH і далі продовжує нас дивувати експериментальним ГНСС-приладом з фотокамерою.
INSIGHT V1 – являє собою ГНСС-приймач (використовується стандартний GALAXY G6) і фотокамеру, прилад також має підключення до RTK і дозволяє координувати розпізнані цілі за отриманими фотозображеннями. Цікаве рішення для координування недоступних або небезпечних для життя об’єктів.
Найголовніше – ці всі «незвично-цікаві» ГНСС приймачі можуть бути підключені до геодезичної мережі «SystemNet», що додасть до них виняткову точність на просторах України.
За додатковою інформацією телефонуйте: 067 177 90 56