fbpx

Нова інтелектуальна GNSS антена для будівництва від Leica Geosystems

Нова антена Leica iCON gps 70 T забезпечує зручність роботи з постійною компенсацією кута нахилу.

Швейцарська компанія Leica Geosystems, лідер в області вимірювальної техніки, оголосила про випуск нової смарт-антени Leica iCON gps 70 T в рамках серії Leica iCON gps 70 для надійних і простих робіт по розбивці на будь-якій місцевості.

Результати вимірювань стають швидшими і точними завдяки постійній компенсації кута нахилу gps 70 T. Також в пристрої є захист від магнітних перешкод. При цьому, як відзначають в Leica Geosystems, немає необхідності в калібруванні антени.

«Ми раді оголосити про нову технологію смарт-антени, яка змінює життя професійного будівельника», – говорить Матіас Шмідт, менеджер програм Leica Geosystems. «Тепер оператори можуть більше зосередитися на самій роботі, що призведе до більш якісної роботи і значної економії часу».

«Будівельна індустрія є одним з найнебезпечніших робочих місць, і безпека є найвищим пріоритетом. Новий Leica iCON gps 70 T тепер дозволяє користувачеві зосередитися на своїй безпосередній роботі, не відволікаючись на те, щоб тримати прилад в вертикальному положенні », – говорить Дейв Крейс, менеджер з управління національними машинами компанії CR Kennedy.

Компенсація нахилу розширює можливості вимірювань, покращує якість і точність зібраних даних і зменшує кількість помилок.

Повна інтеграція Leica iCON gps 70 Series з програмному забезпеченням Leica iCON версії 4.0 забезпечує простоту робочих процесів, які вимагають менше навчання і не призвлдять до дорогих простоїв в роботі.

Основні технічні характеристики

Час для ініціалізації: 4 секунди.

Кількість каналів: 555.

Прийом сигналів: GPS (L1, L2, L2C, L5), Глонасс (L1, L2, L33), BeiDou (B1, B2, B33), Galileo (E1, E5a, E5b, Alt-BOC, E63).

Точність RTK (кінематика)

– одиночна базова станція: 8 мм + 1 ppm / V 15 мм + 1 ppm

– мережевий RTK: 8 мм + 0,5 ppm / V 15 мм + 0,5 ppm

Точність пост-обробки

Статика (фаза) з тривалими вимірами: 3 мм + 0,1 ppm / V 3,5 мм + 0,4 ppm

Статика і швидка статика (фаза): 3 мм + 0,5ppm / В 5 мм + 0,5 ppm

Завантажити повну специфікацію можна тут: Leica_iCON_gps_70_DS_873087_0418_en_LR