Оренда трасошукача Leica Digicat 550iУ поєднанні з новітніми алгоритмами обробки цифрових сигналів і інтелектуальним програмним забезпеченням локатори Digicat i-серії роблять наземні обстеження простий і бисть завданням, підвищують безпеку і врешті-решт економить час і гроші.
Локатор Digicat 550i визначає місце розташування підземних проводять комунікацій шляхом прийому електромагнітних сигналів, випромінюваних ними. Програмне забезпечення Digicat обробляє ці сигнали і забезпечують оператору звукове та візуальне відображення інформації про стан, глибині залягання і напрямку прокладання комунікацій.

Вартість оренди трасошукача
1 день 800 грн/день
2-6 днів 600 грн/день
7-13 днів 400 грн/день
14-29 днів 5000 грн
30 днів 9000 грн
Замовити

Пошук підземних комунікацій ніколи не був таким простим! Локатори Digicat 550i, з його автоматичним контролем і комбінованим режимом визначення «Auto Mode», спеціально розроблений для зменшення помилок через человечес фактора в процесі вимірювань. У поєднанні з точним і надійним визначенням місця розташування Digicat 550i може запобігти пошкодженню підземних комунікацій під час проведення земельних робіт. Активний сигнал трасування доступний при використанні генератора Digitex 8/33. З використанням генератора можливий режим індикації глибини залягання. Доступно для 50 Гц або 60 Гц відповідно до частоти електромережі в використовуваному регіоні. Трасошукач Digicat 550i може бути додатково оснащений бездротовою технологією передачі даних Bluetooth, що дозволяє йому легко інтегруватися з мобільними технологіями збору картографічних і геодезичних даних.

Види підземних комунікацій.

Самопливні трубопроводи (каналізація, зливова каналізація, дренаж). Будуються із залізобетонних, азбестоцементних і керамічних труб.

Напірні трубопроводи транспортують під давденіем рідинні і газові продукти (водопровід, газопровід, теплофікація і ін.). Споруджуються із сталевих труб.

Кабельні мережі (силові кабелі високої та низької напруги – електротранспорт, а також телефонний зв’язок, радіомовлення, сигналізація – слабкострумові лінії). Прокладають в блоках з бетонних, асбестоцеменних і інших труб, іноді по дну траншеї.

Два способи пасивний і активний.

При пасивному (спосіб наведених струмів) способі за допомогою Трубокабелешукач виявляється змінне магнітне поле, що існує навколо струмопровідних кабелів. Виявляються електрокабелі та металеві труби неглибокого залягання. Особливо на забудованих територіях де багато блукаючих струмів. При активному способі навколо відшукуються підземних комунікацій створюється штучне магнітне поле.

Для цього крім трубокабелешукача необхідний генератор електромагнітного поля звукової частоти (DIGITEX 8/33).

При використанні генератора два способи:

  • Контактний: Генератор в зручному місці підключається до шуканої комунікації безпосередньо. На відстані 8-10 метрів перпендикулярно комунікації генератор заземлюють. Навколо комунікації – поле, яке вловлюється Трубокабелешукач.
  • Безконтактна: Коли підключення генератора до трубопроводів і кабелів неможливо або небажано. Генератор заземляють в двох точках, створюючи навколо комунікації поле. Для пошуку використовується «відображена величина» цього поля.

Технічні характеристики:

Активна частота приймача

8 і 33 кГц

Максимальна вимірювана глибина, м

  3

Функції вимірювання

  індуктивний режим (без безпосереднього підключення до траси), пряме підключення до траси

Екран

р/к дисплей

Оцінка глибини, м

  3

Живлення

  6 х АА

Час безперервної роботи батареї, год

  40

Діапазон робочих температур

 від -20°C до +50°C

Розміри, мм

760 х 250 х 85

Вага, кг

2,7

Виробник

  Leica Geosystems

Пасивна частота приймача

  50/60Гц, 15-60Гц