fbpx

Підбірка записів вебінарів Leica Geosystems за 2020 рік

До вашої уваги підбірка корисних записів вебінарів Leica Geosystems за 2020 рік. На збереження ✅

Запис першого безкоштовного вебінару, присвяченого сучасним і ефективним рішенням від компанії Leica Geosystems для мобільного лазерного сканування навколишнього середовища.

 


Перший вебінар, присвячений ручному лазерному сканеру Leica BLK2GO. Новий компактний і високошвидкісний ручний лазерний сканер для сканування навколишнього простору в русі. Сучасні технології сканування і створення хмари точок в режимі реального часу.


Комплексне рішення для обробки хмар точок

Запис безкоштовного вебінару, присвяченого високоефективному програмного забезпечення Leica Cyclone 3DR для управління хмарами точок, створення реалістичних 3D моделей і аналізу 3D цифрових даних.

Цифровізація у дорожньому будівництві

Подивіться безкоштовний запис вебінару, присвяченого системам автоматизації спецтехніки для оптимізації робочих процесів, скорочення часу і ресурсів, що витрачаються при реалізації проектів з будівництва і обслуговування робіт.

Рішення iCON для земляних робіт

Подивіться безкоштовний запис вебінару, присвяченого системам автоматизації спецтехніки для оптимізації робочих процесів, скорочення часу і ресурсів, що витрачаються на земляні роботи при реалізації дорожніх і будівельних проектів.

Рішення iCON для будівельних и гірничодобувних підприємств

Як реалізувати проекти в повній відповідності зі специфікацією при одночасному зниженні витрат і скорочення часу простою?

Об’єднуємо поле та офіс

На цьому вебінарі наші фахівці розповідають про те, як хмарні рішення Exchange і ConX допомагають налагодити ефективну роботу і процеси взаємодії між співробітниками, що працюють в полі і в офісі.

Найзручніший та найшвидший GNSS RTK ровер

Безкоштовний запис вебінару, присвяченого GNSS РТК Ровер Leica GS18 T з технологією компенсації нахилу. Дізнайтеся, як передові технології GNSS вимірювань допомагають швидко і ефективно виконувати поставлені перед вами завдання.

ПЗ Leica Infinity

Подивіться запис вебінару, присвяченого інноваційному ПО Leica Infinity для управління, аналізу, обробки і перевірки якості даних, зібраних за допомогою передових геодезичних приладів.

Мультистанція Nova MS60

Подивіться запис першого вебінару, присвяченого новій версії Мультистанция Leica Nova MS60. Відкрийте нові можливості для швидкого і ефективного виконання завдань завдяки новим функціям найточнішого в світі скануючого тахеометра.

Подивіться запис вебінару, присвяченого особливостям революційного програмного забезпечення Leica Captivate для створення високореалісітчних 3D моделей на основі даних, зібраних за допомогою тахеометрів і Мультистанция з покоління Leica Nova і Leica Viva.


– IDS Georadar революційні рішення в сфері моніторингу на гірничодобувних підприємствах

На даному вебінарі ми розглянули лінійки сучасних і революційних рішень від компанії IDS Georadar, яка входить в групу компанії Hexagon Group і спеціалізується на впровадженні систем для моніторингу кар’єрів і інфраструктурних об’єктів.

Для перегляду переліку перейдіть на цю сторінку: