fbpx

Робота мобільного додатку «СистемНет» повністю відновлена

Шановні користувачі !
З радістю хочемо повідомити вам, що робота мобільного клієнта повністю відновлена ​​і вийшло оновлення мобільного додатку «СистемНет» (Версія 1.29):
– Ви можете без авторизації побачити актуальний стан роботи станцій геодезичної мережі «СистемНет».
– Маючи підписку на послуги, ви також можете знайти архів треків виконаних робіт за останні 6 місяців: їх відображення на карті з урахуванням точносних характеристик а також статус вашої підписки.
Пошук пунктів державної геодезичної мережі (ДГМ Скаут), ви зможете побачити, де розташовуються найближчі з них, та з точністю до 1 метра визначити їх місце розташування.
Розробники вже працюють над можливістю прокласти до нього найближчий маршрут, зробити винос в натуру, і щоб кожен користувач зміг оцінити наявність і стан пункту, зробити видиму для інших примітку або фотографію і допомогти з  інформацією про пункт. Це допоможе іншим не витрачати час на пошуки, якщо пункт знищений або для ГНСС вимірювань є перешкоди.
Ми вдячні інституту геодезії і картографії за можливість відображення даної інформації в нашому додатку і також дякуємо нашим користувачам за співпрацю і ваші відгуки з пропозиціями про поліпшення додатку, які ми намагаємося втілити в наших сервісах.