Позиціонування в режимі реального часу (RTK)


Що таке RTK?

RTK (Real Time Kinematic) – послуга, що дозволяє отримувати поправки до вимірювань і встановлювати місце розташування з сантиметровою точністю в режимі реального часу за допомогою GNSS приймача в мережі постійно діючих референцних GNSS станцій.

Використання мережевого RTK має ряд переваг в порівнянні з поодинокими базовими станціями. Зокрема, це – більш висока точність, простота, економічність, можливість роботи практично в будь-якій точці України. Детальніше про переваги мережі тут.

Для підключення до мережі необхідно оформити підписку на один з пакетів RTK.

Детальніше про технологію

Послуга доступна для будь-якого споживача, який має GNSS приймач з можливістю прийняття RTK поправок з Інтернету через GSM / GPRS підключення (або інше).

RTK поправки передаються у вигляді стандартизованих повідомлень в різних форматах: RTCM v2.x, v3.x, Leica, Leica 4G, CMR, NMEA і т.д. Зв’язок по протоколу NTRIP (Networked Transport of RTCM via Internet Protocol – Мережевий протокол передачі RTCM через Інтернет). З настройками ровера, необхідними для підключення і роботи в мережі, можна ознайомитися на нашому сайті в розділі Налаштування.

При сприятливих умовах, сервіс дає можливість протягом декількох секунд визначити місце розташування з точністю 10-20 мм в плані і 15-30 мм по висоті.

Зареєструватися в мережі і підписатися на пакет послуг роботи в режимі реального часу можна через систему управління послугами. Ознайомитися з умовами надання послуг можна в розділі “Замовлення послуг”.

Також ви можете орендувати GNSS-приймач Leica GS08plus з безкоштовним підключенням до мережі System.NET. Ознайомитися з технічними характеристиками приладу і умовами оренди можна на сайті мережі в розділі “Оренда обладнання”.

Підключитись до мережі

Інформація

Справка

Настройки

Sorry, no pages was found

Станции сети

Sorry, no pages was found