fbpx

Тел.: +38 (044) 369-50-21;  (050) 422-98-88;  (098) 188-04-04

Систем солюшн

Позиціонування в режимі реального часу (RTK)


RTK (Real Time Kinematic) – послуга, яка дозволяє користувачам отримувати поправки до вимірювань і встановлювати місце розташування з сантиметровою точністю в режимі реального часу за допомогою GNSS приймача в мережі постійно діючих референцних GNSS станцій. Послуга доступна для будь-якого споживача, який має GNSS приймач з можливістю прийняття RTK поправки з Інтернету через GSM / GPRS підключення (або інше). RTK поправки передаються у вигляді стандартизованих повідомлень в різних форматах: RTCM v2.x, v3.x, Leica, Leica 4G, CMR, NMEA і т.д. Зв’язок по протоколу NTRIP (Networked Transport of RTCM via Internet Protocol – Мережевий протокол передачі RTCM через Інтернет). З настройками ровера, необхідними для підключення і роботи в мережі, можна ознайомитися на нашому сайті в розділі “Налаштування”.

При сприятливих умовах, сервіс дає можливість протягом декількох секунд визначити місце розташування з точністю 10-20 мм в плані і 15-30 мм по висоті.

Зареєструватися в мережі і підписатися на пакет послуг роботи в режимі реального часу можна через систему управління послугами Spider Business Centre. Ознайомитися з умовами надання послуг можна в розділі “Замовлення послуг”.

Також ви можете орендувати GNSS-приймач Leica GS08plus з безкоштовним підключенням до мережі System.NET. Ознайомитися з технічними характеристиками приладу і умовами оренди можна на сайті мережі в розділі “Оренда обладнання“.