fbpx

Технологічний ривок в області лазерного сканування

Повна “дігітализація” або “оцифровування” Землі – цілком реальний майбутній переворот в топографо-геодезичній галузі.

Прорив Leica в області сканування

Цей напрямок почав розвиватися ще досить давно, і це добре помітно на прикладі продукції Leica Geosystems: можна відзначити один з останніх сканерів Pegasus Two, для установки на автомобіль, з інерційної системою і GPS. Прилад сканує все, що в межах його видимості, зі швидкістю, з якою рухається автомобіль.

Але компанія на цьому не зупинилася і випустила Pegasus Backpack, помістивши в рюкзак людині сканер з GPS та інерційної системою, з підтримкою технології SLAM. Це дозволило робити сканування в дуже незручних умовах: вузькі будівлі, вулички та переходи.

 

Leica BLC2GO

Пізніше, надихнувшись успіхом маленького, але дуже продуктивного сканера BLK360, швейцарські інженери моментально розривають консервативний шаблон класичної топографії (раніше такі роботи виконували лише фахівці вузького профілю) – і випускають Leica BLK2GO.

BLK2GO – технічний прорив для процесу створення цифрової копії реального світу, не маючи високих професійних знань.

Використання технології GRANDSLAM поєднує одночасне сканування і створення карти. Мультикамерна система бачення поєднує в собі 12-мегапіксельну камеру і три панорамні для візуальної навігації по SLAM а також окрашення хмар точок і виконання панорамної зйомки під час руху.

 

Leica BLC2GO буде представлений на виставці Intergeo 2019 в м. Штутгарт. Продажі стартують до кінця цього року, і ми будемо приймати заявки на покупку цього обладнання.

Звертайтесь за телефоном: (067) 177-90-56.