fbpx

Візитка нашого партнера: ТОВ “КМС”

Представляємо ТОВ “КМС” – офіційного мастер-дистриб’ютора в Україні компанії Trimble (США) – світового лідера з виробництва GNSS, оптичних і лазерних систем позиціонування. Головна місія компанії “КМС” – це розповсюдження, навчання і супровід в Україні продуктів та рішень розробки корпорації Trimble та торгівельних марок Nikon-Trimble і Spectra Precision.

ТОВ “КМС” має дозвіл від компанії Trimble та добре підготовлених фахівців для розповсюдження в Україні обладнання, програмного забезпечення та послуг у наступних напрямках:

Геодезія: GNSS приймачі та контролери, електронні тахеометри, цифрові та оптичні нівеліри

ГІС та картографія: GNSS приймачі та контролери, обладнання для аерофотозйомки (пілотованої та безпілотної)

Геопростір: Стаціонарні та мобільні 3D сканери, фотограмметричні камери, обладнання для аерофотозйомки та повітряного сканування (пілотованого та безпілотного)

Будівництво: Системи керування будівельною технікою з використанням GNSS приймачів, роботизованих тахеометрів та лазерних систем позиціонування, системи вимірювання залізничних колій GeDo CE.

Гідрографія та морське будівництво: GNSS системи морського позиціонування, ехолоти, радіомодеми

Інфраструктура: Постійно діючі референсні GNSS станції (CORS) та програмні рішення для створення наземних референсних GNSS, мереж,

Моніторинг: Програмні рішення та датчики (GNSS приймачі, роботизовані електронні тахеометри, сейсмореєстратори) для створення систем спостерігання за деформаціями гребель, дамб, мостів, башт, бортів кар’єрів та інших споруд.

Геофізика: GNSS приймачі, сейсмографи, акселерометри, інклінометри, п’єзометри та програмне забезпечення для геофізичних досліджень

OEM: плати та антени для створення систем високоточної сінхронізації та таймингу.

Також ТОВ «КМС» має єдиний в Україні сервісний центр для ремонту та обслуговування усього вищезазначеного обладнання Trimble та торгівельних марок Nikon-Trimble і Spectra Precision, авторизований виробником по 3-му (найвищому для регіональних дистриб’юторів) рівню. Сервісний центр також виконує ремонт та гарантійне обслуговування аграрних GNSS приймачів Trimble.

Сайти компанії:

http://www.kmcgeo.com

http://www.trimble.in.ua