fbpx

«Хмарний» контроль будівництва з використанням Leica ConX

Швейцарська компанія Leica Geosystems оновила програмне забезпечення Leica ConX, яке допомагає контролювати в онлайн-режимі процеси будівництва об’єктів інфраструктури, передаючи дані з польових машин і сенсорів безпосередньо в офіс.

Початкову поверхню описує топографічна зйомка і на неї накладаються проектні рішення. Різність поверхонь створює карти вийомки та заповнення ґрунту і дає інформацію про поверхні, необхідні для укладання шарів дорожнього полотна.

Проект виконання робіт бачать всі, хто приймає участь у процессі: водії екскаватора, бульдозера та геодезист. Можна побачити реальні, робочі позначки, а також проектні – і це все в реальному часі. Автоматичний обмін даними дозволяє об’єднувати виміряні ділянки в один проект і аналізувати хід виконання робіт з видачею автоматизованих звітів продуктивності.

 

 

На сьогоднішній день в Україні найважливішим є контроль процесів і прогресу робіт, наприклад, таких як укладання окремих шарів дорожнього полотна, пересування і процес земельних робіт на ділянці. Контроль в процесі робіт усуне розкрадання і приписування обсягів. Програмне забезпечення дозволяє документувати кожен день всі ці процеси виробництва.

 

 

Джерело: https://leica-geosystems.com/services-and-support/workflow-services/leica-conx