fbpx

Запрошуємо на INTERMAT – будівельну виставку, яка пройде в Парижі

Чи знаєте Ви, що 50% з 100 найбільших будівельних підрядників в світі відвідують INTERMAT Paris?

Не пропустіть можливість відвідати даний захід в рамках спеціального 4-денного туру, організованого компанією “System Solutions”!

Міжнародна виставка INTERMAT, яка присвячена обладнанню та технологіям для будівельної індустрії, а також будівельних матеріалів, пройде з 23 по 28 квітня 2018 року в Парижі.

1500 експонентів представлять широкий спектр обладнання та рішень для будівництва, розділених на такі сектори: будівельна техніка, підйомне устаткування, конвеєрне обладнання, гідравліка, дорожнє будівництво, будівництво каналів і тунелів, вимірювальна і випробувальна техніка, інжиніринг та багато іншого.

Виставку відвідають близько 200 000 чоловік з 167 країн, що представляють підрядників з будівництва, проектні та дослідницькі організації, центри технічного огляду, лабораторії, транспорт, промисловість, підрядні організації (архітектори, сюрвеєри, озеленювачі, містобудівники, місцеві органи влади і т.і.) , компанії з оренди, дистриб’ютори, імпортери, оптовики й інше.

Дивіться відео про виставку:

Паралельно з INTERMAT Paris 2018 пройде виставка World of Concrete Europe ( “Світ бетону Європа”).

Поїздка на INTERMAT буде проходити з 25 по 28 квітня 2018 року. Місце відправлення – м. Київ.

Вартість туру 750 EUR (включає прямий авіапереліт за маршрутом Київ-Париж-Київ, проживання в 3* готелі зі сніданками, вхід на виставку на 2 дня, дружня вечеря від представників компанії Leica Geosystems).

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +380504777210 (Аліна)