fbpx

Геодезичні прилади

Каталог GPS / GNSS приймачів для роботи з RTK

У комплект до кожного приймача входить:

  • Знижка 50% на річну підписку RTK PRO
  • Знижка 90% на разову оренду приймача
  • Гарантія 1 рік та заміна приймача на час гарантійного випадку
  • Навчання по роботі з приладом від фахівців компанії
На головну Контакти

Який GNSS / GPS приймач купити для геодезичних робіт в режимі RTK?


На даний момент найкращим обладнанням по співвідношенню ціна / якість ми вважаємо приймачі виробництва швейцарської компанії Leica Geosystems: це SystemNET Rover, створений на базі антени Leica GG04plus, а також перевірені часом і надійні б.у. приймачі Leica GS08plus.

SystemNET Rover – сучасний gps для геодезії

SystemNET Rover – комплект ГНСС обладнання від Українського оператора мережі базових ГНСС станцій SystemNET, створений на базі антени Leica GG04plus.

Ще ніколи збір геопросторових даних високої точності на вашому смартфоні або планшеті не був таким простим!
Остання новинка в лінійці Leica Zeno – антена Leica Zeno GG04 Smart Antenna – може з’єднатися з усіма існуючими планшетами як Zeno, так і широким спектром Android або Windows мобільних пристроїв. І все це з передовою технологією позиціонування GNSS.

Основні характеристики:

  • Кількість каналів: 555
  • GPS (L1, L2, L2C, L5), Глонасс (L1, L2),
    BeiDou (B1, B2, B31), Galileo (E1, E5a, E5b, Alt-BOC, E61),
    QZSS2, SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, GAGAN)

Міцний, гнучкий і простий у використанні прилад використовує технологію RTK, але тепер можна застосовувати точне точкове позиціонування (PPP).
Завдяки компактній легкої конструкції і міцності класу IP68 ви можете працювати довше в будь-яких умовах. Bluetooth забезпечує з’єднання і роботу без кабелю.
Використовуйте антену Zeno GG04 разом вашими улюбленими додатками для збору даних і програмним забезпеченням від Leica Geosystems та інших розробників.

Leica Zeno Connect обробляє всі комунікації між приймачем GNSS і додатком, включаючи конфігурацію джерел диференціальної корекції в реальному часі.
Просто встановіть Zeno Connect, і панель інструментів Zeno Connect завжди працює на передньому плані вашої програми. Тепер ви можете просто і легко керувати вашими даними GNSS.
RTN Friend – ПЗ просте і доступне програмне забезпечення Android, що дозволяє зручно знімати, виносити точки та лінії в полі, швидко виконувати експорт та імпорт без підключення мобільного пристрою до ПК.

Детальніше

Leica GS08plus – надійний, перевірений часом геодезичний gps

Технічні характеристики Leica GS08plus NetRover:

Приймач: Leica GS08 (смартантенна);

GPS / ГЛОНАСС приймач, 120 каналів, GPS L1 + L2, 1 Гц швидкість позиціонування, легко модернізується за допомогою опцій (в т.ч. ГЛОНАСС, RTK мережі, запис сирих даних);

Пам’ять:

Використовує карти пам’яті SD (Secure Digital), CF (Compact Flash), що встановлюються в польовий контролер, або внутрішню пам’ять польового контроллера.

Живлення: Змінна акумуляторна Li-Ion батарея: LEICA GEB211 (1200+; 2.2Ач, Lі-Ion)

Точність вимірювань в плані: статична зйомка: 3 мм + 0.5 мм / км

Точность вимірювань по висоті: статична зйомка: 6мм + 0.5мм / кмТочность вимірювань в плані: кінематична зйомка: 10мм + 1 мм / км;

Точність вимірювань по висоті: кінематична зйомка: 20мм + 1 мм / км

Точність вимірювань в плані: диф. зйомка: 10мм + 1 мм / км

Точність вимірювань по висоті: диф. зйомка: 20мм + 1 мм / км;

Ударостійкість:

Стійкий до вібрацій, відповідає стандарту ISO9022-36-08, витримує падіння з висоти 1м на тверду поверхню; перекидання на 2 м вісі; немає втрати супутників при варіаціях положення віхи до 150мм;

Вологозахищеність:

IP67 захист від бризок та пилу; захист від короткочасного занурення в воду на 1 м; захист від вологості (постійної): 100% відповідність ISO9022-13-06, ISO9022-12-04 і MIL STD 810F – 507.4-I

Час безперервної роботи від двох батарей: 7 годин

Діапазон робочої температури: від -40 ° С до + 65 ° С

Використовувані технології:

SmartTrack – сучасна технологія прийому сигналів всіх супутникових систем; SmartCheck – RTK технологія, що дозволяє контролювати точність і якість результатів вимірювань; SmartRTK – стабільна робота в будь-якій мережі базових станцій.

Ціна комплекту Leica GS08plus складає 150 000 грн.

Замовити

 

 

Top